? آیا میدانید - همه چیز مثل ، زندگی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آیا میدانید

شنبه 22 اسفند‌ماه سال 1388 ساعت 11:33 ب.ظ

آیا می دانید قرمزی درون کالباس از گوشت تاج خروس است. (زیر دندان خود حس کرده اید)
آیا می دانید ماده اولیه کالباس و سوسیس از سویاست که سودا زا و مضر است و موجب کم حافظگی می شود. بنابراین شواهد عینی زایدات گوشت و گوشتهای غیر قابل استفاده برای ساخت سوسیس کالباس استفاده میشود.
آیا می دانید پیامبر اسلام فرموده اند: گوشت گاو مرض است، روغن آن دارو و شیر آن شفاست.
آیا می دانید گوشت گوساله و گاو به گفته بو علی سینا عامل 16 بیماری مهلک می باشد که اولین آن سرطان و دوم آن مالیخولیا (اسکیزوفرنی) و سومی بواسیر می باشد جنون گاوی وویروس و میکروب نیست بلکه پروتئین گاو است.
آیا می دانید در شیر پاستوریزه فقط 2% چربی حذف شده و بجای هزینه پاستوریزاسیون و استریلزاسیئون ماده نگهدارنده بنزوات سدیم زده می شود که خطرناک و سرطان زاست.
آیا می دانید در شیر استرلیزه که امکان نگهداری 6 ماهه در خارج از یخچال دارد غلظت بنزوات سدیم بیشتر است.
آیا می دانید در ماکارونی 20% گلوتن صنعتی استفاده می شود که سرطان زاست . و دربسیاری کارخانه ها نان خشک کپک زده بجای آرد در ماکارونی استفاده می شود . و ماکارونی یبوست زاست.
آیا می دانید سس مایونز به دلیل ترکیب خاصی که دارد در کنفرانسهای علمی به عنوان سم کبد معرفی می شود.
آیا می دانید در نان باگت برای متخلخل شدن از پودرهای بکینگ یا جوش شیرین زیاد استفاده می شود که در گمرکها با علامت مرگ وارد می شود.
آیا می دانید نان های مصرفی بدلیل فاقد سبوس بودن از مهمترین قسمت ریز مغذی که گروه ویتامینهای (ب) می باشند محرومن و نان باگت بدترین نانهاست.
آیا می دانید ساندیسها ، نوشابه ها، بیسکویت ها، کیکها و ... با قندهای مصنوعی چون ساخارین که 1000برابر شیرین تر از قند معمولی است ساخته می شود که دشمن کبد و کلیه می باشد.
آیا می دانید رنگ های افزودنی در نوشابه ها ، ساندیسها، کیکها ، آدامسها و ... همه سرطان زا هستند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo